Čtyři styly apartmánů

Vytvořili jsme pro Vás čtyři jedinečné originální designové styly apartmánů (glamour, skandinávský, moderní a krkonošský) a ponecháváme na Vás jejich výběr.

 

V termínu do dokončení hrubé stavby si můžete zvolit jeden ze čtyř stylů, ve kterém bude dokončen Vámi vybraný apartmán. Po uplynutí uvedeného data budou apartmány dokončeny v námi vybraném stylu. Neváhejte tedy a zarezervujte si Vámi vybraný apartmán co nejdřív. Stejně tak se můžete rozhodnout pro dokončení apartmánu dle Vašich individuálních požadavků v rámci klientských změn či pro odkoupení bytu bez dokončeného interiéru a interiér následně dokončit sami. Všechny varianty jsou možné a záleží jen na Vás, pro kterou se rozhodnete.

Pokud se rozhodnete pro odkoupení apartmánu s dokončeným interiérem, apartmán Vám bude předán kompletně zařízený s inventářem od postele přes vybavenou kuchyňskou linku až po LCD televizor a Wi-Fi. Apartmány Vám a Vašim hostům nabídnou komfort, kvalitní vybavení, energetickou úspornost, nízké provozní náklady a kompletní dokončení na klíč. Spolu s předními architekty, inženýry a specialisty ve svých oborech spolupracujeme na vytvoření Vašich jedinečných apartmánů s jistotou vysoké hodnoty Vaší investice.

 

Yandex.Metrica